Jít do obsahu fóra

Fórum o spotřební elektronice

Diskusní fórum pro uživatele spotřební elektroniky

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Toto diskuzni forum je soucasti webu Servisy elektroniky v ČR a SR

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem %s musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty   
Požadované informace

Prohlédnout téma (nejnovější)

3

Možná by stálo za zkoušku zkusit flešku s různým formátováním (Fat32, NTFS). Anebo muže být problém úplně jinde - i ve formě kodování staženého souboru, např. *.avi. Jednotlivé tituly se vyskytují např. na internetu v různých formách kodování.

Obávám se, že Sencor případně obdoba ECG nemá podporu co se týče aktualizace firmware.

2

Zdravím.
já sám neodpovím, jelikož můj obor jsou jen dílenské opravy TVP a daný STB neznám, ale tady jsou dvě odpovědi mých kolegů:

1)
obrátit by se měl na svého odborného prodejce,nebo to dát do servisu na zjištění, jestli je to rozbitý.

2)
Buď ten střep při vyšším rozlišení nestíhá, a tak prostě zvuk nestačí zpracovat, anebo - a to je pravděpodobnější - to video s vyšším rozlišením je vytvořené jiným kodekem, který ten střep v sobě nemá a tudíž neumí zpracovat. Jestliže výrobce neposkytuje nový fw, tak je to bez šance. Řešení podle bodu 1  je asi jediné možné.

1

Zdravim a prosim o pomoc. Koupil jsem toto dvbt sencor sdb 1014T a mam problem s tim, ze kdyz dam na flashku film a vetsi kvalite, tzn. 1.5Gb tak mi jde obraz, ale ne zvuk. Kdyz dam normalni velikost cca 700MB, tak vse jede normalne i se zvukem.
Docela mi to vadi a chtel bych se zeptat , jestli je nejake reseni. Na strankach vyrobce jsem nenasel zadnou aktualizaci FW. Nejde to nahradit FW jine znacky, nebo jine reseni??Currently installed 2 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.