1

Téma: Opravy DVD přehrávačů Sencor .....

Zdravím
chtěl bych se zeptat, zda opravujete DVD přehrávače s pořizovací cenou kolem 1500,- CZK
Např. u DVD Sencor dochází nejčastěji k závadě sekundární části spínaného zdroje. Mimojiné odchází i driver od otevírání mechaniky a obrazový procesor. Drver se mi nepodařilo nikde v ČR objednat, proto při této závadě předávám přístroj zákazníkovi bez opravy. Při závadě procesoru postupuji stejně.

Opravujete tyto přístroje?

Ten samý dotaz i u RMGF s pořizovací cenou kolem 700,- CZK
Příjmáte je k opravě?

2

Re: Opravy DVD přehrávačů Sencor .....

WWW.serviselektroniky.cz

3

**** Petr ****

4

**** Petr ****

5

Zdroje u těchto DVD přehrávačů jsou opravdu dost poruchové, sám jsem opravoval dva, a i při ceně ,která byla v intencích již zde na fóru uvedených (práce skoro zadarmo) se zákazníci velmi divili, že při nízké nákupní ceně přístroje tvoří cena opravy tak velkou položku a to nemluvím o ceně výměny laserové jednotky. Rozhodl jsem se proto dále tyto levné přístroje neopravovat k čemuž dospěje časem každý opravář.

6 Naposledy upravil: greywolf (26-12-2008 14:25:51)

Začas zmizí takovéto opravy uplně. Až si lidé zvyknou vyhazovat rovnou. Kdo znás například si nechá dnes nabrousit nůžky, že? Zpravidla se vyplácí dát do opravy 30 -50 - vyjímečně 70 procent za nákupní cenu přístroje. Někdy nezáleží jen na nákupní ceně přístroje, ale i na jeho sběratelské hodnotě. A tudíž i na povaze uživatele - zákazníka.

7

Chtěl bych se zeptat mám DVD přehrávač od firmy DAEWOO. U některých disků se mi seká obraz a zvuk. Nemáte někdo s tím zkušenost čím by to mohlo být kde mám hledat chybu?

8 Naposledy upravil: Dýda (22-02-2009 19:36:14)

9

No velice dobré je okouknout katalogy a seznamy, tam se toho najde nejvíce a čím více toho je, tím lépe si člověk vybere. Jedním z největších katalogů jehttp://www.seznamremeslniku.cz/ (z vlastní zkušenosti mohu doporučit). Takže rozhodně bych doporučila prozkoumat nějaké z podobných stránek, člověk pak má mnohem větší šanci najít někoho opravdu kvalitního a z blízkého okolí.

10

11

**** Petr ****