1

Téma: Aktualizace fóra na novou verzi

Dnes jsem aktualizoval fórum na novou verzi která by měla uživatelům přinést více možností v používání fóra. Pokud by se vyskytl jaký-koliv problém, napiště mě prosím své připomínky sem, na soukromou zprávu nebo e-mail.

Přechod na novou verzi byl nutný především z důvodu ochrany fóra před spamem a neoprávněnou registrací různými roboty.  Mimo jiné je nyní nutné při registraci nebo při vytvoření nového tématu hostem (neregistrovaným návštěvníkem) opsání kódu z obrázku. Tato možnost je již v současné době základní, zcela nutná a vcelku účinná ochrana která u staré verze fóra chyběla.

**** Petr ****

2

Re: Aktualizace fóra na novou verzi

Péťo já měl při přihlašování problém z heslem.Musel jsem napsat o nové,ale už to funguje.Jen aby neměli další registrovaní podobný problém.Měj se wink

3

**** Petr ****

4

Přihlášení bez problému..

5

6

taktiez prihlasenie bez problemov

7

Nejen že si tenhle softík pamatuje moje přihlašovací údaje, ale kupodivu si je pamatuju i já, takže taky můžu ohlásit:
"Přihlášení bez problému"  big_smile

8

Taky hlásím připojení a bylo nutné nové heslo, bohužel staré nefungovalo. Nové si teda budu pamatovat i když mě na dílně bude časem úřadovat ten zmetek z německa, nějakej Alzhaimer. Petře Dík wink

9

**** Petr ****