1

Téma: sencor sdb 1014T

Zdravim a prosim o pomoc. Koupil jsem toto dvbt sencor sdb 1014T a mam problem s tim, ze kdyz dam na flashku film a vetsi kvalite, tzn. 1.5Gb tak mi jde obraz, ale ne zvuk. Kdyz dam normalni velikost cca 700MB, tak vse jede normalne i se zvukem.
Docela mi to vadi a chtel bych se zeptat , jestli je nejake reseni. Na strankach vyrobce jsem nenasel zadnou aktualizaci FW. Nejde to nahradit FW jine znacky, nebo jine reseni??

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/k/kacha/data/www/forum/include/parser.php on line 791

2

Re: sencor sdb 1014T

Zdravím.
já sám neodpovím, jelikož můj obor jsou jen dílenské opravy TVP a daný STB neznám, ale tady jsou dvě odpovědi mých kolegů:

1)
obrátit by se měl na svého odborného prodejce,nebo to dát do servisu na zjištění, jestli je to rozbitý.

2)
Buď ten střep při vyšším rozlišení nestíhá, a tak prostě zvuk nestačí zpracovat, anebo - a to je pravděpodobnější - to video s vyšším rozlišením je vytvořené jiným kodekem, který ten střep v sobě nemá a tudíž neumí zpracovat. Jestliže výrobce neposkytuje nový fw, tak je to bez šance. Řešení podle bodu 1  je asi jediné možné.

Jirka

3 Naposledy upravil: greywolf (18-01-2011 23:54:10)

Re: sencor sdb 1014T

Možná by stálo za zkoušku zkusit flešku s různým formátováním (Fat32, NTFS). Anebo muže být problém úplně jinde - i ve formě kodování staženého souboru, např. *.avi. Jednotlivé tituly se vyskytují např. na internetu v různých formách kodování.

Obávám se, že Sencor případně obdoba ECG nemá podporu co se týče aktualizace firmware.