1

Téma: Verbatim MediaShare 1TB

Dobrý den, mám toto úložiště, no při likvidaci papíru z dárku, byl v kamnech spálen i obal CD s kódem.Výrobce dělá mrtvého brouka, prodejce mne odkazuje na prodejce atd...... Dá se nějak zprovoznit = získat kód (CD mám, jistě) ? Děkuji za Vaše návrhy.Přeji hezký den.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/k/kacha/data/www/forum/include/parser.php on line 737

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/k/kacha/data/www/forum/include/parser.php on line 791

2

Re: Verbatim MediaShare 1TB

Bohužel, tohle je server kde jsou téměř výhradně jen opraváři televizí, audiotechniky atd, přez počítače a podobné věci téměř nikdo. Jeden ohlas sem přetlumočím ale víc toho asi na tohle téma nikdo z nás neví sad

Podla popisu čo tu píšu - http://www.najnakup.sk/Porovnaj_multime … 1.html?d=2 - je ten kod zrejme iba pre pripojenie na server ... takže asi bude jedinečný a ťažko nahraditelný. Ako domáce uložisko to može používať.

Jirka