1

Téma: LCD televize LG 32LC55

Dobrý den,
vlastním LCD televizi LG 32LC55 nedávno mi začalo blbnout zapínání televize. Nejdřív se při zapínání vypínala a skutečně se zapla třeba až na popáté. Po té co se zapla už s televizí nebyl žádný problém dokud se opět nevypla. Postupně se to začalo zhoršovat a po týdnu už se nedala zapnout vůbec. A přestala svítit i LED kontrolka. Nevíte v čem by mohl být problém a zda by se mohla oprava vyplatit? Díky

2

Re: LCD televize LG 32LC55

Na dálku je těžké určit  rozsah a cenu opravy,odvézt na dílnu a tam se zjistí co a jak.

3 Naposledy upravil: Dýda (15-01-2011 14:25:52)

Dovolím si kolegu malinko doplnit - podle mého se oprava určitě vyplatí, pokud ovšem OKAMŽITĚ televizi odpojíte od napájení a dáte opravit dokud je ještě ve stavu kdy jde "jenom" špatně zapínat. Rozhodně je třeba okamžitě přestat s pokusy typu "ono to ještě na nějaký pátý, šestý pokus naskočí". To je velice rychlá cesta k likvidaci a na skládku. I teď to nebude zrovna oprava za pár stovek, je nutné počítat s cenou okolo 2000, ale když si počkáte ještě pár dní, ta telka už nenaskočí vůbec a pak už to může být neopravitelné (nebo opravitelné, ale tak za 8000 a výš). Takže nespekulovat, neváhat a nepřemýšlet a okamžitě do servisu, dokud je čas. A rozhodně to nedávejte nějakému kutilovi, protože ten opraví sice následek, ale neodstraní příčinu a následuje opět totální destrukce !!!

Snad ještě doplním - nová televize má dnes od výrobce ve vínku životnost tak 2.5 až 3 roky, řivotnost opravy je v podstatě stejná, proto jsem na začátku psal že se oprava určitě vyplatí - přece jen se opravou na stejnou dobu provozu vynaloží mnohem menší peníz.

4

ZDRAVIM, PROSIM, DALA JSTE TO OPRAVIT? KOLIK TO STALO?
Mám v podstatě stejný problém.
tomas@truhlar.biz

5