1

Téma: zajímavé webové odkazy

Na "starých" webových stránkách byly zajímavé odkazy na stránky se schématy elektroniky.
Nebylo by špatné, kdyby se tady mohlo objevit něco podobného, třeba nejen ze zkušeností správce webu, ale i tipy "čtenářů"

www.eserviceinfo.com  a  www.cxema.ru zná asi většina z nás, "allschemes" mi poslední dobou někdy jde, někdy ne.

A co dál?

Jirka

2

Re: zajímavé webové odkazy

**** Petr ****

3

Výše uvedené servisní forum je k ničemu neboť se do něj nedá zaregistrovat z důvodů mě nepochopitelné kontrolní otázce při registraci o nastavení servisního modu u jakési TV pokud můžu svůj názor tak slušně se dá říct, že mě to silně irituje. Pokud s tím pan admin nesouhlasí, ať to smaže.

4

5

**** Petr ****

6

7

No a to je ono pan admin se začíná dostávat k meritu věci, o které je tady řeč(slovo)

8

Odpověď panu Dýdovi : 1. pan Jan Becher doposud nezveřejnil recepturu na přípravu svého nápoje. Tak proč jste to analogicky dělal? Nemusíte odpovídat mě, ale sobě .
A toto je problém célého fóra. Pokud se to bere ve fóru tak, že něco za něco, tak to už je směnný obchod s cennými informacemi, takže jako podmínku ke vstupu bych dal složení kauce cca 5000 Kč s podmínkou poskytnutí originálního návodu-informace v určitém časovém limitu, jinak propad kauce, no a máte to vyřešené (ten zedník vám to nikdy nedá).
2. Opravář přece není ten, kdo zná  jeden jednoduchý úkon, když budu umět vypustit rybník, nebude ze mně hrázný atp.

9

**** Petr ****

10